Above Element
Ціна від
฿5,740,000
Дохідність оренди
6.2%
Дата завершення
Q4 2025
Площа
38 m²
До моря
2 км
Орієнтовний показник на основі ринку. Фактичний орендний дохід та ROI залежать від типу юніту, управління, заповнюваності, сезонності, витрат і юридичної схеми оренди.
Опис
Above Element — це кондомініум на 263 юніти у Bang Tao, Пхукет, що пропонує студії площею від 38 кв.м за ціною від 4,99 млн THB (131 316 THB за кв.м). Проєкт складається з двох семиповерхових веж, завершення будівництва заплановано на 4 квартал 2025 року.
Інфраструктура включає басейн із переливом, сад на даху, спортзал, ресторан, коворкінг-простори, дитячий клуб, бібліотеку та щоденний шатл до пляжів. Усі юніти постачаються з вбудованими меблями та преміальним оздобленням, готові до здачі в оренду.
Розташований у розвиненій екосистемі розкоші Bang Tao з 8-кілометровою пляжною смугою, чемпіонськими полями для гольфу та елітними торговими комплексами. Район підтримує стабільний попит на оренду завдяки близькості до курортного комплексу Laguna Phuket та міжнародної інфраструктури, що робить цю передстартову пропозицію привабливою як для зростання капіталу, так і для отримання орендного доходу.
Розташування
Ціна від
฿5,740,000
Планування
| Тип юніту | Площа від | Ціна від | Спальні | Планування | Варіанти |
|---|---|---|---|---|---|
| 1br | 38 м² | ฿5,740,000 | 1 | 10 | |
| 3br | 138 м² | ฿19,712,000 | 3 | 13 |
План оплати
| # | Етап | % | Сума |
|---|---|---|---|
| 1 | Бронювання | — | ฿150,000 |
| 2 | Підписання договору протягом 30 | 35% | ฿2,009,000 |
| 3 | Завершення об'єкта та заселення | 60% | ฿3,444,000 |
| 4 | Передача власності та реєстрація | 5% | ฿287,000 |
| Усього | 100% | ฿5,740,000 |
Обслуговування
- Плата за обслуговування
- 80 ฿/м²/міс
- Резервний фонд
- 800 ฿/м² одноразово
- Реєстраційний збір (Freehold)
- 1%
- Реєстраційний збір (Leasehold)
- 2%
Калькулятор ROI
Оцінка на основі ринкових даних